Gokarty na pedały

Pedałowanie to nie tylko domena rowerzystów! Chociaż mali fani motoryzacji bardzo często lubią udawać w zabawie kierowców przemierzając świat na swoich rowerkach, znacznie więcej frajdy dostarczą im gokarty na pedały – pojazdy o pięknych, sportowych sylwetkach, przypominające wyścigówki z prawdziwych torów, ale wyposażone w napęd, zachęcający dzieci do podjęcia aktywności fizycznej. 

Jeśli masz w domu prawdziwego małego pasjonata czterech kółek, który tęsknym wzrokiem odprowadza samochody na każdym spacerze i chcesz podarować mu prezent, dzięki któremu rozwinie swoją pasję, jednocześnie pozostając w formie i bawiąc się przy tym świetnie, koniecznie sprawdź, jakie gokarty na pedały zgromadziliśmy w naszym sklepie!

Jest w czym wybierać! Nasze gokarty na pedały dostępne są w wielu kolorach i stylach: od rzucających się w oczy pojazdów dla sympatyków radosnych, soczystych barw, przez klasyczne, czarne i białe wozy ze sportowym designem bogatym w atrakcyjne detale (cyfry, chorągiewki, pasy) po delikatne, pastelowe gokarty, które z pewnością ucieszą zakochane w samochodach dziewczynki!

Zdecyduj się na ten wymarzony kształt i kolor, zamów i… zaczynajcie zabawę! Gokarty na pedały nadążą za każdym pomysłem malucha, który wygodnie rozsiądzie się w fotelu idealnie dopasowanym do jego wzrostu dzięki regulacji odległości od kierownicy. Takie dopasowanie znacznie ułatwia stawianie pierwszych kroków w roli małego kierowcy gokarta – pedałowanie jest wygodne, a maluch zadowolony, że jego wysiłki przekładają się na coraz większą szybkość.

Gokarty na pedały umożliwiają jazdę do tyłu i do przodu oraz hamowanie za pomocą hamulca ręcznego. Dzięki takim manewrom Twój mały kierowca uczy się ostrożności, cierpliwości, szacowania odległości od przeszkody oraz dopasowania prędkości jazdy do warunków, w których toczy się zabawa. 

Co ważne dla wielbicieli prezentów na lata, gokart będzie towarzyszył dziecku aż do 12 roku życia! Raz podarowany, z pewnością stanie się ulubionym towarzyszem dziecięcych przygód, rodzinnych wycieczek i codziennych rajdów na podwórku. Nogi na pedały gokarta – ruszamy po porcję doskonałej zabawy i dobrej aktywności!

Gokart Speed Fioletowy Na Pompowanych Kołach Hamulec

366,17 zł

Gokart na Pedały Ferrari Czarny

857,06 zł

Gokart na Akumulator CH9939 Czerwony

888,64 zł

Gokart na Pedały Ferrari Czerwony

857,06 zł

Traktor Branson z Przyczepą czerwony Pedały 135 cm

316,60 zł

Gokart na Pedały Ferrari Żółty

857,06 zł

Gokart HP003D Pompowane Koła Czerwony

351,00 zł
  • Nowy