Gokarty na pedały

Pedałowanie to nie tylko domena rowerzystów! Chociaż mali fani motoryzacji bardzo często lubią udawać w zabawie kierowców przemierzając świat na swoich rowerkach, znacznie więcej frajdy dostarczą im gokarty na pedały – pojazdy o pięknych, sportowych sylwetkach, przypominające wyścigówki z prawdziwych torów, ale wyposażone w napęd, zachęcający dzieci do podjęcia aktywności fizycznej. 

Jeśli masz w domu prawdziwego małego pasjonata czterech kółek, który tęsknym wzrokiem odprowadza samochody na każdym spacerze i chcesz podarować mu prezent, dzięki któremu rozwinie swoją pasję, jednocześnie pozostając w formie i bawiąc się przy tym świetnie, koniecznie sprawdź, jakie gokarty na pedały zgromadziliśmy w naszym sklepie!

Jest w czym wybierać! Nasze gokarty na pedały dostępne są w wielu kolorach i stylach: od rzucających się w oczy pojazdów dla sympatyków radosnych, soczystych barw, przez klasyczne, czarne i białe wozy ze sportowym designem bogatym w atrakcyjne detale (cyfry, chorągiewki, pasy) po delikatne, pastelowe gokarty, które z pewnością ucieszą zakochane w samochodach dziewczynki!

Zdecyduj się na ten wymarzony kształt i kolor, zamów i… zaczynajcie zabawę! Gokarty na pedały nadążą za każdym pomysłem malucha, który wygodnie rozsiądzie się w fotelu idealnie dopasowanym do jego wzrostu dzięki regulacji odległości od kierownicy. Takie dopasowanie znacznie ułatwia stawianie pierwszych kroków w roli małego kierowcy gokarta – pedałowanie jest wygodne, a maluch zadowolony, że jego wysiłki przekładają się na coraz większą szybkość.

Gokarty na pedały umożliwiają jazdę do tyłu i do przodu oraz hamowanie za pomocą hamulca ręcznego. Dzięki takim manewrom Twój mały kierowca uczy się ostrożności, cierpliwości, szacowania odległości od przeszkody oraz dopasowania prędkości jazdy do warunków, w których toczy się zabawa. 

Co ważne dla wielbicieli prezentów na lata, gokart będzie towarzyszył dziecku aż do 12 roku życia! Raz podarowany, z pewnością stanie się ulubionym towarzyszem dziecięcych przygód, rodzinnych wycieczek i codziennych rajdów na podwórku. Nogi na pedały gokarta – ruszamy po porcję doskonałej zabawy i dobrej aktywności!

Traktor z Przyczepą i Łyżką Przód i tył czerwony Pedały 3009

386,16 zł

Traktor z Przyczepą i Łyżką Przód i tył zielony Pedały 3009

386,16 zł

Traktor Branson z Przyczepą czerwony Pedały 135 cm

277,43 zł

Gokart na Pedały A-18 Czerwony

430,13 zł
  • Nowy

Traktor Herman z Przyczepą i Łyżką czerwony165 cm

315,80 zł

Gokart Turbo Żółty Pompowane Koła Hamulec Dla Dziecka

364,57 zł

Gokart Speed Fioletowy Na Pompowanych Kołach Hamulec

366,17 zł

Gokart na Pedały A-18 Czarny

430,13 zł
  • Nowy

Gokart na Pedały A-18 Zielony

430,13 zł
  • Nowy

Gokart na Pedały A-18 Niebieski

430,13 zł
  • Nowy

Gokart Srebrny Race Pompowane Koła Na Pedały

408,19 zł

Gokart Czerwony Speed Pompowane Koła Hamulec Ręczny

364,57 zł

Quad na akumulator BDM 0909 Czerwony 24V

1 298,70 zł