Jeździki

Zdarza się, że już najmłodsze dzieci doskonale wiedzą, że cztery kółka i zabawa w kierowcę to najlepsze zajęcie na świecie. W końcu przemieszczanie się na nóżkach i nadążanie za mamą i tatą wciąż bywa dla nich problematyczne, a samochody są takie szybkie! Zanim jednak Twój maluszek dorośnie do egzaminu na prawo jazdy, warto by poznał jeździki – solidne, bezpieczne i pięknie wykonane samochodziki stworzone dla dzieci powyżej 2. roku życia, idealne na pierwszy pojazd małego kierowcy!

To świetne rozwiązanie dla dziecka, które chciałoby mieć na własność swoje wymarzone autko, ale wciąż jest za małe na samochody na akumulator czy quady dla dzieci. Jeździki oferują maluchom swobodę przemieszczania się, ale kiedy rodzic woli mieć kontrolę nad zabawą lub gdy odpychanie się zmęczy małego kierowcę, z pomocą przychodzą wygodne podnóżki i pchacz, dzięki któremu podwórkowy rajd może zamienić się w spokojny spacer, podczas którego jeździk zastąpi wózek. 

Gdy dziecko podrośnie lub nabierze wprawy w jeżdżeniu, łatwo zdemontujesz pchacz, pozwalając mu na większą samodzielność. Maluch usadowiony na wygodnym siedzisku z oparciem chętnie będzie przemierzał podwórka i chodniki, ucząc się zasad bezpieczeństwa, łapiąc równowagę, a przede wszystkim: świetnie się bawiąc! Jeździki wyposażone w odchylane siedziska mogą zamienić się w autka pełne skarbów – niech do skrzyni trafi ulubiona zabawka dziecka lub butelka z napojem i możecie ruszać w drogę!

Jak wybrać idealny jeździk dla maluszka? Nasz sklep z zabawkami oferuje wiele różnorodnych modeli samochodzików: od sportowych autek o smukłych sylwetkach i wyścigowym designie, przez terenowe wersje przypominające imponujące samochody do zadań specjalnych, aż po najprostsze, kolorowe jeździki dla najmłodszych smyków. Każdy jeździk wykonany jest z solidnych materiałów z dbałością o każdy detal – to pewność, że zakupiona zabawka wytrzyma najbardziej dynamiczne testy małego-wielkiego kierowcy, a rodzice wybiorą unikalny produkt wart swojej ceny.

Wspieraj pasję swojego dziecka od najmłodszych lat z jeździkami: niech bawi się i odkrywa świat znad kierownicy wymarzonego autka!

Jeździk Mercedes GLE 63 z Daszkiem Biały

249,44 zł
  • Wyprzedaż!

Jeździk Autko dla dzieci Mercedes AMG S65 Czerwony

195,00 zł
  • Nowy

Jeździk Auto na Akumulator JC008 Czerwony 5w1

249,00 zł

Jeździk Autko dla dzieci Mercedes AMG S65 Biały

195,00 zł
  • Nowy

Jeździk Autko dla dzieci Mercedes AMG S65 Czarny

195,00 zł
  • Nowy

Jeździk dla Malucha 613W Gra + Świeci Niebieski

91,14 zł

Jeździk dla Malucha 613W Gra + Świeci Czerwony

91,14 zł

Jeździk dla Malucha 613W Dźwięk + Światła Biały

91,14 zł

Jeździk Mercedes GLE 63 z Daszkiem Czerwony

249,44 zł
  • Wyprzedaż!

Jeździk dla Malucha 613W Gra + Świeci Różowy

91,14 zł

Jeździk Ford Ranger Wildtrak z Pchaczem Czerwony

295,82 zł