Pojazdy na akumulator

Na czterech (lub dwóch!) kółkach, przed siebie, jak prawdziwy kierowca! Oto marzenie wielu dzieci zafascynowanych samochodami. Twój mały odkrywca też do nich należy? Jeśli uwielbia z Tobą podróżować, wyobrażając sobie, że przejmuje stery, na spacerach poznaje z zaciekawieniem różnorodne marki aut, a zabawki na czterech kółkach są w jego przypadku zawsze sprawdzonym prezentem, który za każdym razem sprawia niemało radości, pojazdy na akumulator powinny znaleźć się na liście podarunków dla tego małego-wielkiego kierowcy!

Zwłaszcza, że okazji jest naprawdę wiele. Pojazdy na akumulator świetnie sprawdzą się w roli prezentu na urodziny, imieniny, komunię, gwiazdkę czy Wielkanoc – jeśli tradycja szukania podarków od zajączka jest Wam bliska! Gwarantujemy, że znalezienie w ogrodzie wymarzonego, dopracowanego w szczegółach pojazdu, przystrojonego wielką kokardą będzie dla małego fana motoryzacji niezapomnianym przeżyciem! Pojazdy na akumulator to wyjątkowo imponujące zabawki, które posłużą dziecku na długo – jazda czarnym, klasycznym mercedesem, terenowym quadem, sportowym, motocyklem lub radiowozem to za każdym razem frajda, z której (tak jak z autka) nie chce się wyrastać!

Nasze pojazdy na akumulator są zróżnicowane pod względem funkcji i stylu tak, by każdy mały rajdowiec znalazł wśród nich coś dla siebie! Wśród samochodów na akumulator zgromadziliśmy bogactwo modeli: sportowe Lamborghini, terenowe Mercedesy 4x4 i klasyczne marki znane dziecku z codziennych, motoryzacyjnych obserwacji. Na naszej stronie znajdziecie również motocykle, które dzięki systemowi wielu udogodnień są dla dziecka równie łatwe w obsłudze i użytkowaniu, co pojazdy na akumulator na czterech kółkach. Wasz maluch to zdeklarowany fan nieco dzikszych motoryzacyjnych przygód w terenie? Nasze pojazdy na akumulator na pewno nadążą za jego marzeniami – dla takich rajdowców stworzyliśmy bogatą ofertę quadów, osiągających prędkość do 8 kilometrów na godzinę. 

Pojazdy na akumulator, które znajdziesz na naszej stronie to połączenie unikalnego, dopracowanego w szczegółach designu, funkcji, które zachwycą najmłodszych i sprawdzonych, zapewniających bezpieczeństwo rozwiązań, które docenią rodzice. 

Wiesz już, o jakim samochodziku marzy Twoje dziecko? Spraw, by jego marzenia nabrały realnego kształtu i urosły do rozmiarów czterech kółek. Niech pojazdy na akumulator z naszej oferty powiozą Waszych małych-wielkich rajdowców ku najwspanialszej zabawie i niezapomnianym odkryciom! Szerokiej drogi!

Pojazd na Akumulator Mercedes SL500 Policja Biały

865,86 zł

Pojazd na Akumulator Mercedes SL500 Policja Czarny

865,86 zł

Auto na Akumulator Mercedes Actros Biały

1 399,00 zł

Auto na Akumulator Mercedes Actros Niebieski Lakier

1 499,00 zł

Pojazd na Akumulator Ford Ranger Monster Czerwony

1 900,00 zł

Quad na Akumulator BDM0911 Białe

549,00 zł

Pojazd na Akumulator Ford Ranger Monster Pomarańczowy

1 900,00 zł

Quad na Akumulator XMX607 Biały

999,00 zł

Auto na Akumulator Mercedes Actros Czerwone Lakier

1 499,00 zł

Auto na Akumulator Jeep HP012 Białe

999,00 zł

Quad na Akumulator XMX607 Czerwony

999,00 zł

Quad na akumulator BDM 0909 Biały 24V

999,00 zł

Pojazd na Akumulator Ford Ranger Monster Biały

1 800,00 zł

Quad na Akumulator XMX607 Niebieski

999,00 zł

Auto na Akumulator Mercedes Actros Czarny Lakier

1 499,00 zł

Quad na Akumulator XMX607 Czarny

999,00 zł

Auto na Akumulator Mercedes Actros Niebieski

1 399,00 zł

Auto na Akumulator Mercedes Actros Czerwone

1 399,00 zł